Як закупити ліки через систему електронних закупівель на Прозорро

Бизнес

Лікарські засоби дуже часто стають предметом тендерних закупок. Державні установи часто змагаються за отримання максимально вигідних контрактів, а тому система Прозорро обов’язково залучається до проведення таких торгів. Корупційна складова навіть в таких питаннях довгих час була присутня. Відтепер все дуже відкрито та прозоро.

Оскільки питання вчасного надання лікарських засобів державним установам питання важливе, тут час вимірюється в життях реальних людей. Тому було прийнято рішення встановити спрощену процедуру закупівель на даний вид товарів та послуг. Участь у державних закупівлях за правилами системи Прозорро дозволила розвивати середній та малий бізнес та повністю виключити тіньові схеми.

Реформа державної закупки лікарських препаратів

З моменту введення в Україні системи Прозорро, вона кожен рік прогресує та розвивається. Тому, використовуючи відомі електронні майданчики системи, котрі отримали акредитацію, учасники отримують вичерпний перелік препаратів, котрі затверджено Міністерство охорони здоров’я України.

Сьогодні вже було створено спеціальну організацію, котра займається зниженням вартості на медичні препарати. В перспективі вже заплановано створити спеціальний каталог товарів, котрий буде за аналогією з онлайн-магазином показувати всі препарати списком.

Для того, щоб виграти тендер на лікарські препарати варто вивчити правила проведення тендеру. Ознайомитись із ними допоможе інформаційний сайт megasale.com.ua. Після проведення реєстрації на електронному майданчику, учасник має здійснити пошук на біржі товару та відповідного оголошення.

Зробити це допоможуть внутрішні інструменти ресурсу. Зазвичай це розділ «Фармацевтичних препаратів». Нумерація встановлена власна, тому вивчайте пропозиції за назвами та будьте дуже уважними. Якщо у вас виникають питання щодо роботи на електронному майданчику, ми радимо звернутись до спеціалістів обраного ресурсу.

В особистому кабінеті буде багато інформації щодо проведення торгів. Окрім текстових матеріалів адміністрація створює відеоінструкції та публікує їх на власних каналах Ютуб та онлайн-блогах.