Твердолистяна технічна сировина на Прозоро-Продажі

Бизнес

Реформування аукціонів з продажу продукції лісозаготівельних підприємств дозволила відкрити для цих компаній і для споживачів їх продукції принципово нове середовище для взаємовигідного співробітництва. Взаємодіючи через майданчик відкритих торгів в системі Прозоро-Продажі лісові господарства і споживачі їх продукції можуть продавати і купувати необроблену деревину за найбільш вигідними цінами. Торговельні відносини на ній регулюється постановою Кабінету Міністрів України № 1178. Сама платформа Прозоро діє з 2016 року, а реалізація продукції лісових господарств на ній для великих компаній стала обов’язковою з 1 лютого 2020 року.

Нинішнє законодавство вносить істотні зміни в процес продажу деревини. Завдяки системі Прозорро-Продажі державі і приватним компаніям вдається надзвичайно ефективно реалізовувати власну нерухомість, об’єкти малої приватизації (якщо їх вартість не більше 250 млн. Грн.), Активи банків-банкрутів, здавати в оренду земельні ділянки, вантажні вагони, продавати права на розробку корисних копалин і багато іншого. Чесна покупка продукції лісових господарств через електронні майданчики ДП Прозорро-Продажі контролюється не тільки державою, а й громадськістю, а також приватними особами або компаніями-учасниками торгів.

Купити технічну сировину на Прозоро-Продажі

Щоб придбати право покупки технічної сировини в рамках майданчика sale.ueex.com.ua потрібно:

  • 1. Здійснити реєстраційні дії на сайті;
  • 2. Завантажити запрошену документацію в особистому кабінеті;
  • 3. Внести необхідні внески (за необхідності);
  • 4. Зробити ставку.

Після реєстрації на сайті https://sale.ueex.com.ua/news/drova-tehnologichni-kupyty-na-elektronnomu-majdanchyku-tb-ueb, учасники отримують доступ до чесних і відкритих аукціонів, подати заявку на участь в яких може будь-яка фізична особа або підприємство. Боротьба за право придбання технічної сировини на вигідних умовах буде вестися в рамках обумовленого для лота часу. Після закриття аукціону ставка з найбільшою сумою — перемагає і продавець зобов’язаний буде укласти договір купівлі-продажу з переможцем. А переможець — оплатити заявлену ним вартість лота і вирішити питання логістики.

Продати технічну сировину на Прозоро-Продажі

За допомогою постійно прогресуючої та успішної платформи Прозоро-Продажі відбувається ефективна взаємодія лісових господарств з покупцем. Щоб виставити лот на продаж продавцеві необхідно зареєструватися в системі, надати необхідні документи та налаштувати інформацію про лот. З переможцем аукціону продавець зобов’язаний укласти договір. Покупець — внести необхідну суму. Після оформлення всіх необхідних паперів угода вважається завершеною і відбувається передача купленої продукції.

Для початку аукціону на Прозоро необхідно:

  • · Створити аккаунт;
  • · Завантажити документацію в «Особистий кабінет»;
  • · Здійснити формування лота із зазначенням параметрів і вартості;
  • · Вибрати тимчасові рамки ходу аукціону;
  • · По закінченню терміну — підписати папери з переможцем.

Нехай в рамках чинного законодавства дрібні підприємства лісозаготівельної промисловості не зобов’язані торгувати через систему Прозоро — вони самі приймають рішення про виставлення лотів. Це обумовлюється великим потоком потенційних покупців, можливістю збільшити прибуток і вивести виробництво на принципово новий рівень, в тому числі і на торгівлю із зарубіжними компаніями.