Настільний ПК та його особливості

Бизнес

Купівля настільного ПК — хороша ідея, якщо вам потрібен домашній комп’ютер для використання всією сім’єю. Настільні комп’ютери більш універсальні, ніж ноутбуки, оскільки мають більше портів для підключення різних типів моніторів, клавіатур та інших аксесуарів. Якщо ви графічний дизайнер або художник, вам потрібен настільний комп’ютер з одним або кількома великими моніторами.

Якщо йдеться про ігри, настільні ПК потужніші за більшість ноутбуків і навіть за спеціалізовані ігрові консолі. Якщо ви любите VR-ігри або онлайн-ігри з 3D-графікою, вам обов’язково потрібен настільний комп’ютер і зручне ігрове крісло. Оскільки ігрові пк мають бути максимально потужними, то купувати в цьому разі настільний комп’ютер ще й вигідніше. Адже під час купівлі ноутбука за потужність ви маєте платити набагато дорожче, ніж купуючи її для вашого настільного ПК.

Що робити після купівлі настільного ПК

Після підключення всіх периферійних пристроїв і першого завантаження комп’ютера вживіть заходів щодо захисту комп’ютера від зовнішніх атак, перш ніж підключатися до інтернету. Підключіть настільний ПК безпосередньо до модему для отримання більш надійного сигналу. Якщо ваш комп’ютер постачається з гарантією, вам може знадобитися зареєструвати його.

Хоча у вас може виникнути спокуса купити найдешевший настільний ПК, краще витратити гроші на пристрій, який трохи потужніший, ніж вам потрібен, ніж на той, що трохи менш потужний, ніж вам потрібно. Майте на увазі, що вам також доведеться купувати багато аксесуарів, якщо ви не придбаєте настільний комп’ютер «все в одному». Оскільки вимоги до комп’ютерів постійно зростають, адже навіть ваш браузер не стоїть на місці й розвивається, з року в рік споживаючи дедалі більше оперативної пам’яті для роботи, то купівля потужнішого ПК допоможе вам скоротити витрати на його оновлення вже через рік чи два. Хоча й оновити такий комп’ютер набагато простіше, ніж ноутбук.

Відео та графічні карти

Якщо ви не граєте в комп’ютерні ігри з 3D-графікою, вам не потрібно турбуватися про спеціальну відеокарту. Геймерам варто звернути увагу на карту з підтримкою DirectX 11 і не менше 2 ГБ вбудованої пам’яті. Виберіть бюджетну відеокарту, якщо ви зацікавлені в прискоренні завдань, не пов’язаних із 3D. Слід враховувати такі фактори, як продуктивність, обсяг пам’яті на карті, вихідні роз’єми та підтримувана версія Direct X. Потужні ігрові ПК можна знайти на сайті qbox

Зовнішні периферійні роз’єми

Перевірте, скільки і які зовнішні порти доступні на комп’ютері для використання майбутніх периферійних пристроїв. В даний час існує безліч високошвидкісних периферійних роз’ємів. Найкраще купувати комп’ютер з не менш ніж шістьма портами USB. Інші високошвидкісні роз’єми включають eSATA і Thunderbolt, які можуть бути особливо корисні для зовнішніх накопичувачів. Багато настільних комп’ютерів також оснащені пристроями для читання карт пам’яті SD.